Dne 26.7.2023 ve 13:00 hod. naše jednotka nastoupila a drželia minutu ticha k uctění památky zesnulého hasiče jednotky Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje. ČEST JEHO PAMÁTCE.

Veřejná sbírka na podporu rodiny příslušníka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje Zdeňka Hejduka, který tragicky zemřel při plnění služebních povinností. Zviditelnění účtu se řídí podmínkami České Spořitelny, u které je zřízen. To by mělo proběhnout během následujících dní. https://hzscr.cz/…/pri-ceste-k-zasahu-havarovala… Zdeněk už svého malého syna nikdy nepohladí, svou ženu Karolínu neobejme. Kolegové při zásahu z vysílačky neuslyší jeho hlas. Tato tragická nehoda nám náhle vzala usměvavého a dobře naladěného člověka, skvělého kamaráda, obětavého hasiče, milujícího manžela a starostlivého tátu. Byl připraven kdykoliv komukoliv pomoci. Za každý finanční dar děkujeme.

Sdílet na sociálních sítích ...