Ve středu 26. 8. 2020 se zástupci města Hostivice a členové SDH Hostivice zúčastnili slavnostního předání vyřazené techniky od HZS ČR jednotkám SDH. Akce probíhala na stanici v Říčanech za účasti ministra vnitra Jana Hamáčka, generálního ředitele HZS ČR genpor. Ing. Drahoslava Ryby, ředitele HZS Středočeského kraje plk. Ing. Miloslava Svatoše a dalších. Po oficiálním převzetí následovalo pokřtění všech vozidel a následná prohlídka. JSDH Hostivice tak získala bezúplatným převodem vozidlo Mercedes Benz Atego, které bylo vyrobeno v roce 2007. Vozidlo má zásobu 2000l vody, 200l pěnidla a čerpadlo o výkonu 2000l/min. Nástavba je německé výroby firmy EMPL. Kabina je určena pro šestičlennou posádku a dýchací přístroje jsou uloženy v opěradlech sedadel. Jednotka již necelé dva měsíce usilovně pracuje na nutných opravách a úpravě nástavby pro vlastní potřebu. Doufáme, že nový vůz brzy zařadíme k výjezdu a bude tak chránit životy, zdraví a majetek našich občanů. Fotografie vozidla brzy přidáme na naše stránky a samozřejmě i na Facebook a Instagram.

Sdílet na sociálních sítích ...