1.

1) Dne 5. 1. 2022 byl JSDH Hostivice vyhlášen poplach technická pomoc – únik nebezpečných látek v Hostivici. Jednotka vyjížděla s CAS 20 Mercedes Benz-Atego v počtu 1+2 členů. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že jde o velký únik motorové nafty z neznámého zdroje. Vlivem deště a projíždějících aut se únik rozšířil do tří ulic a vozovka se stala velmi kluzkou. Jednotka prováděla úklid pomocí sorbentu a odmašťovací kapaliny. Na místě společně s HZS Kladno, MP Hostivice a ŘSD.

2.

2) 10. 1. 2022 byl JSDH Hostivice vyhlášen poplach – požár nákladního vozidla v Hostivici. Jednotka vyjížděla s CAS 32 T 815 v počtu 1+3 členů. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že řidič již uhasil plameny ručním hasícím přístrojem. Jednotka nasadila na dohašení a zchlazení rychlozásahové zařízení z CAS 32. Po příjezdu HZS Kladno proběhla kontrola pomocí termokamery. Na místě společně s MP Hostivice.